Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w imporcie i dystrybucji markowych przyborów szkolnych i biurowych, podobnie jak spółka Corex, z której się wywodzimy należymy do Grupy CX.

Dystrybuowane przez nas produkty wyróżniają się doskonałą jakością, wzornictwem, funkcjonalnością i popularnością. Chcemy jak najlepiej wykorzystać te mocne strony naszego asortymentu.

Powstaliśmy po to, aby w pełni wykorzystać potencjał sprzedażowy oferowanych przez nas marek przez stworzenie przejrzystej, maksymalnie szerokiej i kompleksowej oferty.

Wyróżnia nas wysoki poziom obsługi marketingowej, handlowej i logistycznej – wszystko dzięki naszym pracownikom i ich doświadczeniu wyniesionemu z pracy w firmie Corex.

Nasze marki

Helit

Sprawdzone rozwiązania dla biura łączące klasyczne wzornictwo oraz niemiecką jakość to właśnie marka Helit. Wśród różnorodnych przyborników, pojemników, stojaków na dokumenty i innych artykułów biurowych warto zwrócić uwagę na linię półek na dokumenty Greenlogic, które zdobyły nagrodę w kategorii Najlepszy Produkt Przyjazny Środowisku na targach Paperworld 2012.

>>>   

Helit logo marki

Instant

Hiszpańska marka znana w Polsce głównie z rewelacyjnych farb w sztyfcie PlayColor, czyli sposobu na łatwe i czyste malowanie bez wody i bez pędzelków. Ale różnorodne rodzaje farb w sztyfcie to tylko część asortymentu tej marki, bo poza kolorowaniem specjalizuje się ona w… klejeniu, oferując szeroki asortyment klejów, głównie w sztyfcie. Świat produktów Instant to również korektory w płynie i w taśmie.

>>>

Maped

Trudno w kilku zdaniach opisać bogaty i różnorodny asortyment tej marki, bo Maped oferuje produkty zarówno do biura, jak i do domu oraz szkoły. Można długo wymieniać takie grupy artykułów jak barwne kredki i flamastry, produkty do pisania, niezawodne dziurkacze i zszywacze, drobne akcesoria szkolne, i wiele, wiele innych… To co trzeba podkreślić, to innowacyjne wzornictwo, wysoka funkcjonalność i rewelacyjna jakość całego asortymentu!

>>>

Stick’n

Bogactwo rodzajów, wzorów i kolorów oraz wysoka jakość sygnowana marką Stick’n to notesy i kostki samoprzylepne, przekładki i zakładki oraz dwustronne taśmy klejące. Wszystko stworzone zgodnie z zasadą, którą kieruje się ich producent firma Hopax: „Rozumiemy Twoje potrzeby i tworzymy pomysłowe produkty, które zwiększają Twoją wygodę na co dzień.”

>>>

My on-line

Oferta dla firm

Nasza oferta to bardzo szeroki asortyment produktów szkolnych i biurowych, wyróżniających się wysoką jakością i funkcjonalnością oraz innowacyjnym wzornictwem. Prezentujemy ją korzystając z unikalnego narzędzia sprzedażowego jakim jest Platforma, która poza prezentacją oferty pozwala nam ułatwić i usprawnić wszelkie procesy związane z zamówieniami i sprzedażą – gorąco rekomendujemy to sprawdzone rozwiązanie.

Naszym kolejnym atutem jest możliwość zapewnienia sprawnej obsługi logistycznej – jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w kraju w ciągu 24 godzin (w przypadku zamówień złożonych do 12:00). Sprawdźcie nasze możliwości, zapraszamy!

Platforma
>>>

Oferta dla klientów indywidualnych

Wprawdzie nie prowadzimy handlu detalicznego i nie obsługujemy osób prywatnych ale pamiętamy również o takich klientach.

Jeśli szukacie informacji o produktach – zapraszamy na strony prowadzone przez producentów dystrybuowanych przez nas marek: Maped, Stick’n, Instant i Helit!

Polecamy również nasz profil Rybenia na Facebooku, znajdziecie tam kreatywne zabawy, konkursy, zapowiedzi i wiele, wiele więcej.

Myślicie o zakupach? Możemy polecić kilka sprawdzonych sklepów internetowych!

Kontakt

Formularz kontaktowy

15 + 13 =

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest CX Dystrybucja sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie (05-500), ul. Jana Pawła II 66, który przetwarza dobrowolnie podane dane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza zapytanie, w tym na złożoną skargę lub reklamację. Informujemy o przysługującym prawie wglądu do treści Pani/Pana danych oraz ich poprawiania.

CX Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II nr 66
05-500 Piaseczno

Sekretariat
tel. +48 (22) 489 39 80
fax +48 (22) 489 39 81
e-mail: info@cxdystrybucja.pl

Dział Handlowy

Joanna Kohnke
tel.: 22 489 39 11
joanna.kohnke@grupacx.pl

Justyna Kurowska
tel.: 22 489 39 24
justyna.kurowska@grupacx.pl

Katarzyna Siek
tel.: 22 489 39 63
katarzyna.siek@grupacx.pl

Justyna Kozłowska
tel.: 22 489 39 64
justyna.kozlowska@grupacx.pl

Menedżerowie ds. Kluczowych Klientów

Lilla Marciniuk
tel.: 22 489 39 14
kom: 721 177 146
lilla.marciniuk@grupacx.pl

Karolina Zdziech
tel.: 22 489 39 21
kom: 601 963 862
karolina.zdziech@grupacx.pl

Marlena Kołodzińska
tel.: 22 489 39 22
kom: 601 242 139
marlena.kolodzinska@grupacx.pl

Dział Obsługi Zamówień

Aneta Gołębiowska
tel.: 22 489 39 45
aneta.golebiowska@grupacx.pl

Patrycja Hutek
tel.: 22 489 39 38
patrycja.hutek@grupacx.pl

Dane formalne

CX Dystrybucja Sp. z o.o., z siedzibą w Piasecznie 05-500, ul.Jana Pawła II nr 66 wpisana do KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy w Warszawie pod numerem 0000502451, NIP 1231284825, kapitał zakładowy 5000 zł.