Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w imporcie i dystrybucji markowych przyborów szkolnych i biurowych. Należymy do Grupy CX, której częścią była kiedyś spółka Corex.

Dystrybuowane przez nas produkty wyróżniają się doskonałą jakością, wzornictwem, funkcjonalnością i popularnością. Chcemy jak najlepiej wykorzystać te mocne strony naszego asortymentu.

Powstaliśmy po to, aby w pełni wykorzystać potencjał sprzedażowy oferowanych przez nas marek przez stworzenie przejrzystej, maksymalnie szerokiej i kompleksowej oferty.

Wyróżnia nas wysoki poziom obsługi marketingowej, handlowej i logistycznej – wszystko dzięki naszym pracownikom i ich doświadczeniu wyniesionemu z pracy w firmie Corex.

Nasze marki

Helit

Sprawdzone rozwiązania dla biura łączące klasyczne wzornictwo oraz niemiecką jakość to właśnie marka Helit. Wśród różnorodnych przyborników, pojemników, stojaków na dokumenty i innych artykułów biurowych warto zwrócić uwagę na linię półek na dokumenty Greenlogic, które zdobyły nagrodę w kategorii Najlepszy Produkt Przyjazny Środowisku na targach Paperworld 2012.

>>>   

Helit logo marki

Maped

Trudno w kilku zdaniach opisać bogaty i różnorodny asortyment tej marki, bo Maped oferuje produkty zarówno do biura, jak i do domu oraz szkoły. Można długo wymieniać takie grupy artykułów jak barwne kredki i flamastry, produkty do pisania, niezawodne dziurkacze i zszywacze, drobne akcesoria szkolne, i wiele, wiele innych… To co trzeba podkreślić, to innowacyjne wzornictwo, wysoka funkcjonalność i rewelacyjna jakość całego asortymentu!

>>>

Maped Creativ

Maped Creativ to nowa marka Maped, której produkty doskonale łączą czas zabawy z kreatywnym rozwojem dzieci. Każde pudełko daje dzieciom szansę na zrobienie unikalnej kreacji własnymi rękami wspomagając rozwój sensoryczny i zachęcając do tworzenia. Bez wątpienia polubisz produkty Maped za ich jakość, innowacyjność, design i użyteczność.

>>>

Maped Picnik

Marka stworzona z troski o najmłodszych: wygodne, kolorowe pojemniki i butelki pozwalają zadbać o żywieniowe potrzeby dzieci również poza domem. Łatwe w użyciu i bezpieczne, a do tego po prostu pięknie wyglądające produkty Maped Picnik ułatwiają wprowadzenie zasad zdrowego żywienia od dzieciństwa.

>>>

Stick’n

Bogactwo rodzajów, wzorów i kolorów oraz wysoka jakość sygnowana marką Stick’n to notesy i kostki samoprzylepne, przekładki i zakładki oraz dwustronne taśmy klejące. Wszystko stworzone zgodnie z zasadą, którą kieruje się ich producent firma Hopax: „Rozumiemy Twoje potrzeby i tworzymy pomysłowe produkty, które zwiększają Twoją wygodę na co dzień.”

>>>

Skarbonka Świnka

Skarbonka Świnka to klasyk, który od razu kojarzy sie z oszczędzaniem! Zwraca uwagę kolorem i oryginalnymi napisami po obu stronach. Zdejmowany ryjek Skarbonki Świnki umożliwa przeliczenie lub korzystanie z zaoszczedzonych pieniędzy bez jej niszczenia.

>>>

Oferta dla firm

Nasza oferta to bardzo szeroki asortyment produktów szkolnych i biurowych, wyróżniających się wysoką jakością i funkcjonalnością oraz innowacyjnym wzornictwem. Prezentujemy ją korzystając z narzędzia sprzedażowego, jakim jest Platforma, która poza prezentacją oferty pozwala nam ułatwić i usprawnić wszelkie procesy związane z zamówieniami i sprzedażą.

Naszym kolejnym atutem jest możliwość zapewnienia sprawnej obsługi logistycznej – jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w kraju w ciągu 24 godzin (w przypadku zamówień złożonych do 12:00), wyjątkiem są dostawy paletowe, gdzie czas dostawy wydłuża się do 2 dni roboczych. Sprawdźcie nasze możliwości, zapraszamy!

Platforma
>>>

Oferta dla klientów indywidualnych

Wprawdzie nie prowadzimy handlu detalicznego i nie obsługujemy osób prywatnych ale pamiętamy również o takich klientach.

Jeśli szukacie informacji o produktach – zapraszamy na strony prowadzone przez producentów dystrybuowanych przez nas marek: Maped, Stick’n, Instant i Helit!

Polecamy również nasz profil Rybenia na Facebooku, znajdziecie tam kreatywne zabawy, konkursy, zapowiedzi i wiele, wiele więcej.

Myślicie o zakupach? Możemy polecić kilka sprawdzonych sklepów internetowych!

Kontakt

Formularz kontaktowy

13 + 6 =

Administratorem Państwa danych osobowych jest CX Dystrybucja sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie (05-500), ul. Jana Pawła II 66. Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy powyższego adresu lub adresu e-mail: info@cxdystrybucja.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze Państwa korespondencji ( 6 ust. 1 lit. f RODO). Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania.

Przysługuje Państwu prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

CX Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II nr 66
05-500 Piaseczno

Sekretariat
tel. +48 (22) 489 39 39
tel. kom.: 512 288 673
fax +48 (22) 489 39 81
e-mail: info@cxdystrybucja.pl

Dział Handlowy

Justyna Kozłowska
tel.: 22 489 39 64
kom: 607 291 200
justyna.kozlowska@grupacx.pl

Monika Ciupińska
tel.: 22 489 39 26
kom: 601 963 862
monika.ciupinska@grupacx.pl

Aleksandra Bednarek
tel.: 22 489 39 12
kom: 721 201 187
aleksandra.bednarek@grupacx.pl

Menedżerowie ds. Kluczowych Klientów

Lilla Marciniuk
tel.: 22 489 39 14
kom: 721 177 146
lilla.marciniuk@grupacx.pl

Joanna Kohnke
tel.: 22 489 39 11
kom: 607 485 200
joanna.kohnke@grupacx.pl

Aleksandra Pietrusińska
tel.: 22 489 39 16
kom: 601 435 024
aleksandra.pietrusinska@grupacx.pl

Dział Obsługi Zamówień

Karolina Lis
tel.: 22 489 39 45
kom: 512 288 673
karolina.lis@grupacx.pl

Dane formalne

CX Dystrybucja Sp. z o.o., z siedzibą w Piasecznie 05-500, ul.Jana Pawła II nr 66 wpisana do KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st.Warszawy w Warszawie pod numerem 0000502451, NIP 1231284825, kapitał zakładowy 9750 zł.